{phocagallery view=category|categoryid=41|imageid=403}    23 maja br. w Bieczu odbył się II Ogólnopolski Turniej Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Młodzików o Puchar Burmistrza Biecza. Organizatorem Turnieju był Siatkarski Ośrodek Szkolny w Gimnazjum Nr 1 w Bieczu i UKS Jedynka Biecz, a nad przebiegiem rozgrywek czuwał Trener SOS Biecz Bartłomiej Niemiec. W organizacji turnieju pomagali Koordynator Sportu Gminy Biecz Jan Grygowicz oraz Trener SOS Biecz Arkadiusz Gomułka. W turnieju udział wzięło 7 zespołów, które podzielono na dwie grupy eliminacyjne, grupę A: SOS Biecz I, MZS Nr 6 Gorlice, SOS Kęty, SOS Andrychów oraz grupę B: SOS Biecz II, Bobowa, SOS Ropczyce.

Turniej rozpoczęła Burmistrz Biecza Urszula Niemiec. Drużyny w grupach rywalizowały systemem gry „każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. W wyniku gier eliminacyjnych do Finału awansowały drużyny SOS Biecz II i SOS Andrychów, drugie miejsca w grupach zajęły zespoły SOS Ropczyce i MZS Nr 6 Gorlice, natomiast na trzecich miejscach uplasowały się drużyny z Bobowej i Kęt.

Finał:
SOS Biecz II – SOS Andrychów 2 : 0

Mecz o III miejsce:
SOS Ropczyce – MZS Nr 6 Gorlice 2 : 1

Mecz o V miejsce:
SOS Kęty – Bobowa 0 : 2

Na zakończenie Turnieju wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, najlepsze trzy zespoły medale, puchary, wyróżniający się zawodnicy nagrody indywidualne a Trenerzy pamiątki z Biecza, których wręczenia dokonała Burmistrz Biecza Urszula Niemiec oraz Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Bieczu Stanisław Kalisz.

Nagrody indywidualne otrzymali:
MVP - Maciej Haberek - SOS Biecz II
Najlepszy Atakujący – Kamil Kosiba - SOS Biecz II
Najlepszy Blokujący – Krystian Tarsa MZS Nr 6 Gorlice
Najlepszy Przyjmujący – Dominik Wnęk SOS Ropczyce
Najlepszy Rozgrywający – Marcel Pustelnik SOS Andrychów
Najlepszy Libero – Kamil Świerk - SOS Biecz II

Klasyfikacja końcowa:
1. SOS Biecz II
2. SOS Andrychów
3. SOS Ropczyce
4. MZS Nr 6 Gorlice
5. Bobowa
6. SOS Kęty
7. SOS Biecz I

Drużynie z Biecza należą się gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów siatkarskich.
SOS Biecz II: Maciej Haberek, Adam Gryga, Kamil Kosiba, Norbert Urbanik, Dawid Duda, Arkadiusz Czech, Kamil Świerk, Piotr Juruś, Mateusz Gotfryd, Karol Lach, Daniel Orlewski, Seweryn Wójcikiewicz, Trener Bartłomiej Niemiec.
SOS Biecz I: Kamil Pisarczyk, Radosław Druciak, Piotr Szyndak, Mateusz Rutana, Wojciech Gryga, Kamil Papciak, Bartłomiej Augustyn, Przemysław Zachacz, Dominik Wędrychowicz, Paweł Szyndak, Trener Arkadiusz Gomułka.

S.O.S Biecz
Bartłomiej Niemiec