Szkoła Podstawowa Nr 1 im. bpa Marcina Kromera w Bieczu, ul. Grodzka 22, 38-340 Biecz, tel. (13) 4471051 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczniowie klas I-II uczestniczyli dzisiaj w koncercie on-line ,, Bajkowy Brzechwa czyli muzyczne spotkanie z wierszami mistrza”. Gościliśmy w Bibliotece Miejskiej w Bieczu. Wiersze Jana Brzechwy od lat cieszą się popularnością szczególnie wśród dzieci, ale także i dorosłych.

Kolorowa ze mnie Pani,
tutaj kosze mam z darami.
Jabłka, gruszki i śliweczki,
to są z sadu cukiereczki.

Któżby pomyślał, że początek roku szkolnego może być tak udany! Nie dosyć, że spotkaliśmy się po dwumiesięcznej rozłące z koleżankami i kolegami, to jeszcze 8 września pod opieką pani Teresy Augustowskiej, Sabiny Przybylskiej, Marty Wojtaszuk i pana Marka Kędziora pojechaliśmy na superową wycieczkę do kopalni soli w Bochni i do muzeum motyli Arthropodaa. Pogoda dopisywała zarówno na jaki i pod powierzchnią.

Czwartek 24 czerwca dla uczniów klasy 2B był bardzo wyjątkowym dniem. Nie tylko ze względu na to, że niebawem zaczną tak długo wyczekiwane wakacje, lecz przez fakt, iż tego dnia pod opieką  wychowawczyni pani Teresy Augustowskiej oraz pani Sabiny Przybylskiej i pana Marka Kędziora udali się na wycieczkę szkolną odwiedzając jedno z najważniejszych stanowisk archeologicznych w Polsce i Europie - Karpacką Troję.

21 czerwca 2021r. na uroczystym apelu odbyło się rozstrzygnięcie aż trzech konkursów dla najmłodszych uczniów naszej szkoły
(klas 0-3).

Niniejszym ogłaszamy wyniki i serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym!

W konkursie "SZKOLNE RZEWO CZYTELNICZE" główne nagrody zdobyli:

I miejsce - Zuzanna Pyznar, 2b (338)

II miejsce - Oliwia Wójcikiewicz, 2b (72)

III miejsce - Zuzanna Zborowska, 1b (44)