Szkoła Podstawowa Nr 1 im. bpa Marcina Kromera w Bieczu, ul. Grodzka 22, 38-340 Biecz, tel. (13) 4471051 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czwartek 24 czerwca dla uczniów klasy 2B był bardzo wyjątkowym dniem. Nie tylko ze względu na to, że niebawem zaczną tak długo wyczekiwane wakacje, lecz przez fakt, iż tego dnia pod opieką  wychowawczyni pani Teresy Augustowskiej oraz pani Sabiny Przybylskiej i pana Marka Kędziora udali się na wycieczkę szkolną odwiedzając jedno z najważniejszych stanowisk archeologicznych w Polsce i Europie - Karpacką Troję.

21 czerwca 2021r. na uroczystym apelu odbyło się rozstrzygnięcie aż trzech konkursów dla najmłodszych uczniów naszej szkoły
(klas 0-3).

Niniejszym ogłaszamy wyniki i serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym!

W konkursie "SZKOLNE RZEWO CZYTELNICZE" główne nagrody zdobyli:

I miejsce - Zuzanna Pyznar, 2b (338)

II miejsce - Oliwia Wójcikiewicz, 2b (72)

III miejsce - Zuzanna Zborowska, 1b (44)

Podsumowanie Programu „Przyjaciele Zippiego”  realizowanego w oddziale przedszkolnym.

„Przyjaciele Zippiego” to międzynarodowy program promocji zdrowia psychicznego, który kształtuje i rozwija umiejętności psychospołeczne u małych dzieci w wieku 5-8 lat.

MAMA – najpiękniejsze słowo świata.

Abyś zawsze przy nas była
Najpiękniejsza i jedyna
Mądra, dobra, ukochana
Taka bliska - nasza mama.

26 maja obchodzimy Dzień Matki. W tym wyjątkowym dniu zazwyczaj w przedszkolu odbywały się uroczyste akademie. W tym roku jest inaczej…

MAŁA CHMURKA W KRAINIE ŚNIEGU - PODSUMOWANIE II MODUŁU PROJEKTU "LEKTURKI SPOD CHMURKI"

Klasa II b pod opieką pani Sabiny Przybylskiej ukończyła realizację drugiego modułu w projekcie "Czytam z klasą - Lekturki spod chmurki". Wybraliśmy książkę autorstwa Holly Webb pt. ”Zagubiona w śniegu” z serii „Zaopiekuj się mną”.