Szkoła Podstawowa Nr 1 im. bpa Marcina Kromera w Bieczu, ul. Grodzka 22, 38-340 Biecz, tel. (13) 4471051 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wycieczka klas II do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie

28 października odbyła się wycieczka edukacyjna klas II A i B pod opieką wychowawców p. B. Zabawy i p. A. Stec.  Odwiedziliśmy Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, by poznać historię szkła, zobaczyć ,, serce’’ huty szkła, czyli piec wytopu szkła, poznać pracę hutników, grawerów. Wzięliśmy też udział w warsztatach malowania na szkle, a nasze prace pięknie zapakowane zabraliśmy do domów.

22 kwietnia 2022 r. uczniowie klas pierwszych wyruszyli w wielkie sprzątanie. Klasa Ia sprzątała ulicę Polną. Uczniowie klasy Ib udali się na sprzątanie wokół Baszty Kowalskiej. Oj, było co zbierać! Nie zapomnijmy, że Ziemia to nasz dom.

UROCZYSTE PASOWANIE NA UCZNIA

1kwietnia 2022 r. w naszej szkole odbyło się Uroczyste Pasowanie na Ucznia. Najważniejszym momentem było złożenie przez dzieci ślubowania oraz Pasowanie na Ucznia, którego dokonał Pan Dyrektor Rafał Szarłowicz. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bieczu.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bieczu uprzejmie informuje, że 1 marca 2022 roku rozpoczyna się rekrutacja na rok szkolny 2022/2023 dzieci urodzonych w roku 2015 do klasy pierwszej oraz urodzonych w roku 2016 do oddziału przedszkolnego.
Niezbędne dokumenty rekrutacyjne są dostępne w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej szkoły w zakładce Rekrutacja.
Rodzice zobowiązani są złożyć komplet dokumentów, który zawiera:

• zgłoszenie o przyjęcie dziecka do szkoły zgodnie z adresem zamieszkania,
  • informację o przetwarzaniu danych osobowych.

Przedmiotem konkursu realizowanego w dniach od 1 do 10 lutego 2022r., skierowanego do uczniów klas I-III było zaprojektowanie i wykonanie kartki walentynkowej  w dowolnym formacie i przy wykorzystaniu dowolnej techniki plastycznej. Celem konkursu było pobudzenie postaw kreatywności oraz rozwijanie zdolności w wymiarze twórczym. Prace konkursowe oceniane były pod katem techniki, kompozycji, kreatywności i estetyki wykonania.