Szkoła Podstawowa Nr 1 im. bpa Marcina Kromera w Bieczu, ul. Grodzka 22, 38-340 Biecz, tel. (13) 4471051 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczestnicy zajęć
W ramach projektu Edukacyjna Sieć Antysmogowa uczniowie klasy IIIb poszerzyli swoją wiedzę na temat podstawowych składników powietrza, źródeł jego zanieczyszczenia i powstawania smogu oraz jego wpływu na nasze zdrowie.

Dzieci w bibliotece szkolnej

W ramach rozwijania zainteresowań czytelniczych klasy drugie rozpoczęły cykl spotkań w szkolnej bibliotece. Tym razem zapoznały się z zasobami przeznaczonych dla młodszych dzieci. Miały też możliwość wypożyczenia książki do domu.

Kulig w Regietowie

Korzystając z uroków zimy, 15 lutego uczniowie klas 0, 1a, 1b, 3a oraz 3b udali się do stadniny koni w Regietowie, aby wziąć udział w kuligu. Na miejscu przywitała nas piękna, słoneczna pogoda, co w połączeniu z rozległymi polami pokrytymi białym, lśniącym śniegiem, tworzyło niemal bajkowy krajobraz.

Niech żyje bal! - Uczestnicy

Zgodnie z tradycją w czasie karnawału należy się bawić. Wychodząc z tego założenia, zorganizowaliśmy w naszej szkole kostiumową zabawę karnawałową. Dla najmłodszych uczniów zabawa odbywała się w czasie lekcji – bo przecież dobrej zabawy, tańca, tego jak się odpowiednio ubrać czy przebrać też trzeba się nauczyć.

JASEŁKA W PRZEDSZKOLU

W piątek 13 stycznia 2023 roku uczniowie klas I i II gościli w Gminnym Przedszkolu w Bieczu. Dzięki zaproszeniu Pani Ewy Papciak oraz Pani Agaty Szpak obejrzeliśmy przygotowane przez grupę ,,0" Jasełka.