Szkoła Podstawowa Nr 1 im. bpa Marcina Kromera w Bieczu, ul. Grodzka 22, 38-340 Biecz, tel. (13) 4471051 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W dniu dzisiejszym nasi uczniowie pokazali, że chcieć znaczy móc! Wspólnie ze swoimi nauczycielami panią Barbarą Abram i panem Markiem Kędziorem wzięli udział w wielkiej gminnej akcji sprzątania brzegów rzeki Ropy.

Małopolska logo

„Odkrywamy Małopolskę” 2-dniowa wycieczka uczniów SP Nr 1 w Bieczu do Krakowa. Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

W dniach od 4-5 października 2021 r. odbyła się wycieczka do Krakowa uczniów klasy 7a, 7b , 6a i 5a   Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bieczu wraz z wychowawcami w ramach projektu ‘Odkrywamy Małopolskę’

Dbałość o środowisko, znajomość nazw i logo parków narodowych, gatunków chronionych czy zasad selektywnej zbiórki odpadów to zagadnienia, które powinny przyświecać każdemu z nas. Mając na uwadze te jakże ważne dla każdego wartości dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzeszynie od lat organizują wyjątkowy konkurs. Propagująca dbałość o środowisko impreza odbywa się rok w rok przyciągając uczniów, którym te wartości leży na sercu.

„Odkrywamy Małopolskę” - wycieczka uczniów SP Nr 1 w Bieczu do Krakowa. Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

W dniu 28 września 2021 r. uczniowie klas ósmych wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Krakowa, w ramach Projektu "Odkrywamy Małopolskę". Hasło wycieczki to "Podróż młodych odkrywców z Małego do Dużego Krakowa".

Logo Akcji

Dnia 27 września bieżącego roku obchodziliśmy w naszej placówce  Europejski Dzień Języków Obcych - święto z 26 września (niedziela). W ramach tych  obchodów uczniowie poszczególnych zespołów klasowych wraz z wychowawcami przygotowali w swoich klasopracowniach dekoracje nawiązujące do wybranych krajów europejskich.