Szkoła Podstawowa Nr 1 im. bpa Marcina Kromera w Bieczu, ul. Grodzka 22, 38-340 Biecz, tel. (13) 4471051 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkanie z Marcinem Prusem

W poniedziałek 12 września naszą szkołę odwiedził były reprezentant Polski w piłce siatkowej, Mistrz Świata i Mistrz Europy Juniorów, Ambasador Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, pedagog i psycholog sportu - pan Marcin Prus. W spotkaniu, które zostało podzielone na dwie grupy uczestniczyli uczniowie klas III - V SP i VI -VIII SP oraz przedstawiciele dyrekcji i nauczycieli.

Uczniowie laureaci konkursu plastycznego

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wielu konkursach plastycznych. W czerwcu odnieśli duże sukcesy. Brali udział w II edycji konkursu plastycznego „LEGENDA”, organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach.

Laureat Konkursu z nauczycielką

Miło nam poinformować, że w gronie wyróżnionych na etapie regionalnym XXXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży Szkolnej pod hasłem ,,MÓJ LAS” znalazł się uczeń naszej szkoły.

Absolwenci klasy VIII na uroczystej akademii.

24 czerwca 2022r. uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 im. bpa Marcina Kromera w Bieczu pożegnali rok szkolny 2021/2022.

Uczestnicy wycieczki do Warszawy

W dniach 8 - 9 czerwca, uczniowie klas ósmych wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Wyjazd o godzinie trzeciej w nocy dla wielu stanowił nie lada wyzwanie. Ale o dziwo nikt się nie spóźnił i wyjechaliśmy planowo. Wizytę w stolicy rozpoczęliśmy od Parku Saskiego, przy Grobie Nieznanego Żołnierza obejrzeliśmy zmianę warty, dalej ruszyliśmy w kierunku warszawskiej Starówki.