Szkoła Podstawowa Nr 1 im. bpa Marcina Kromera w Bieczu, ul. Grodzka 22, 38-340 Biecz, tel. (13) 4471051 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

COMENIUS 2013 -2015

Creating a positive school environment for learning”-

Tworzenie pozytywnego środowiska szkolnego sprzyjającego nauce”

PODSUMOWANIE PROJEKTU

{phocagallery view=category|categoryid=85|imageid=1097}    W dniach 21 do 26 kwietnia miała miejsce wizyta delegacji ze szkół współpracujących ze sobą w projekcie: „Creating a positive school environment for learning" – Tworzenie pozytywnego szkolnego środowiska dla nauki. Było to ostatnie już spotkanie nauczycieli i uczniów z Łotwy, Grecji, Włoch, Hiszpanii, Polski oraz Turcji, ponieważ dobiega końca realizowany od września 2013 roku program Comeniusa w naszej szkole.

{phocagallery view=category|categoryid=72|imageid=900}   Od 2013 roku Zespół Szkół Nr 1 w Bieczu realizuje drugi już międzynarodowy projekt Comenius. Jest on adresowany zarówno do uczniów jak i nauczycieli „Bieckiej Jedynki". Jego celem, jak nosi angielska nazwa projektu („Creating a positiveschool environment for learning") jest tworzenie pozytywnego środowiska szkolnego sprzyjającego nauce. W projekcie biorą udział szkoły z Grecji, Hiszpanii, Łotwy Turcji, Włoch i Polski.

{phocagallery view=category|categoryid=54|imageid=687}   Już po raz drugi Zespół Szkół nr 1 w Bieczu bierze udział w Programie Współpracy Międzynarodowej Comenius- Uczenie się przez całe życie. Temat projektu, który jest w trakcie realizacji brzmi: Creating a positive school environment for learning, czyli Tworzenie pozytywnego środowiska szkolnego sprzyjającego nauce . Do współpracy w ramach projektu przystąpiły szkoły z Grecji, Hiszpanii, Włoch, Turcji, Łotwy i z Polski.

{phocagallery view=category|categoryid=39|imageid=391}    Właśnie zakończyła się trzecia wizyta krajów biorących udział w międzynarodowym programie Comenius - Uczenie się przez całe życie. Tym razem państwem goszczącym partnerów z Grecji, Hiszpanii, Włoch, Turcji i Polski była Łotwa.