Do Karty Nauczyciela dodany został przepis art. 42 ust. 2f w brzmieniu: w ramach zajęć i czynności, o których mowa w ust. 2 pkt 2, nauczyciel jest obowiązany do dostępności w szkole w wymiarze 1 godziny tygodniowo, a w przypadku nauczyciela zatrudnionego w wymiarze niższym niż ½ obowiązkowego wymiaru zajęć – w wymiarze 1 godziny w ciągu 2 tygodni, w trakcie której, odpowiednio do potrzeb, prowadzi konsultacje dla uczniów, wychowanków lub ich rodziców. 

 LP.

 NAZWISKO I IMIĘ

DZIEŃ

GODZINA

MIEJSCE DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELA

(BUDYNEK SZKOŁY/NR SALI)*

od

do

1.

ABRAM BARBARA

czwartek

14:25

15:25

ul. Grodzka/nr sali 14

2.

AUGUSTOWSKA TERESA

czwartek

11:30

12:30

ul. Tysiąclecia/nr sali 9

3.

BARAN-WÓJTOWICZ KAROLINA

czwartek

7:30

8:30

ul. Grodzka/nr sali 16

4.

CIEŚLA JUSTYNA

środa

7:50

8:50

ul.Tysiąclecia/nr sali 10

5.

CZECH MONKA

czwartek

13:25

14:25

ul. Grodzka/nr sali /3

6.

CZECHOWICZ DARIUSZ

poniedziałek

14:25

15:25

ul.Grodzka/ nr sali /14

7.

CZELUŚNIAK - LIGNAR IWONA

poniedziałek

12:30

13:30

ul. Szpitalna/kancelaria dyrektora

8.

DZIKI MAGDALENA

środa

7:30

8:30

ul. Grodzka/nr sali 16

9.

JAWOR CEZARY

poniedziałek

12:00

12:30

ul. Grodzka/nr sali 10

10.

KANICKA IWONA

piątek

7:00

8:00

ul. Grodzka/nr sali 13

11.

KĘDZIOR MAREK

wtorek

13:20

14:20

ul. Szpitalna (pokój nauczycielski)

12.

KĘDZIOR - PUSZKARIOW ANNA

środa

15:15

16:15

ul. Grodzka/nr sali /14

13.

KORALEWSKA RENATA

czwartek

11:30

12:30

ul.Szpitalna/nr sali 22

14.

KOSIBA AGNIESZKA

czwartek

9:30

10:30

ul. Grodzka/nr sali 16

15.

KOWALCZYK PAWEŁ

poniedziałek

11:45

12:45

ul.Szpitalna/pokój nauczycielski

16.

MASŁOWSKA - KRYGOWSKA AGNIESZKA

czwartek

12.30

13.30

ul.Szpitalna, pokój nauczycielski

17.

MICHALEC PAULINA

wtorek

7:55

8:55

ul. Grodzka, pokój nauczycielski

18.

NIEMIEC BARTŁOMIEJ

czwartek

13:35

14:20

ul. Szpitalna/nr sali 28

19.

PABIS - MAGIERA AGATA

środa

12.30

13.30

ul. Szpitalna/nr sali 25

20.

PŁAZIŃSKA DANIELA

piątek

12:30

13:30

ul. Szpitalna/nr sali 30

21.

PRZYBYLSKA SABINA

środa

12.40

13.40

ul. Szpitalna (pokój nauczycielski)

22.

PRZYBYŁOWICZ ALICJA

poniedziałek

środa

11:35

12:30

12:05

13:00

ul. Szpitalna (pokój nauczycielski)

ul. Tysiąclecia

23.

PYZNAR DANIEL

wtorek

11:30

12:30

ul. Grodzka

24.

RECZEK JOLANTA

piątek

12:30

13:30

ul. Szpitalna (pokój nauczycielski)

25.

RZEPKA ELŻBIETA

czwartek

7:30

8:00

ul. Grodzka/nr sali 14

26.

STEC AGNIESZKA

poniedziałek

11:30

12:30

ul.Tysiąclecia 5

27.

SZARŁOWICZ RAFAŁ

środa

7:00

8:00

kancelaria dyrektora

28.

SZETELA SYLWIA

wtorek i środa

7.30

8.00

ul. Grodzka/biblioteka szkolna

29.

SZURA MAREK

środa

15:10

15:40

ul. Szpitalna/Grodzka

30.

TEPER AGNIESZKA

piątek

12:30

13:30

ul.Szpitalna/sala nr 32

31.

TUMIDAJEWICZ BEATA

środa

7:30

8:30

ul. Grodzka/gabinet pedagoga

32.

WANTUCH - SKORUPA JOLANTA

czwartek

piątek

7.30

12:45

8.00

13:15

ul. Grodzka s.11

ul.Szpitalna s. 30

33.

WIĘCEK EWA

wtorek

10:30

11:30

ul. Grodzka/ pokój nauczycielski

34.

WOJTAROWICZ AGNIESZKA

poniedziałek/czwartek

7:30

8:00

ul. Tysiąclecia 5

35.

ZABAWA BARBARA

wtorek

8:50

9:35

ul. Tysiąclecia 5

36.

ŻYGUŁA - MATYSIK EDYTA

wtorek/czwartek

(wt) 12.40, (czw.)8.00

(wt)13.10, (czw.) 8.30

ul. Grodzka (pokój nauczycielski)

37.

ŻEGLEŃ AGNIESZKA

czwartek i piątek

7:45

8:15

ul. Tysiąclecia

 

*w przypadku braku nr sali proszę o zasięgnięcie informacji w pokojach nauczycielskich w poszczególnych budynkach

Ostatnia zmiana 16 stycznia 2023r.