Do Karty Nauczyciela dodany został przepis art. 42 ust. 2f w brzmieniu: w ramach zajęć i czynności, o których mowa w ust. 2 pkt 2,  nauczyciel jest obowiązany do dostępności w szkole w wymiarze 1 godziny tygodniowo, a w przypadku nauczyciela zatrudnionego w wymiarze niższym niż ½ obowiązkowego wymiaru zajęć – w wymiarze 1 godziny w ciągu 2 tygodni, w trakcie której, odpowiednio do potrzeb, prowadzi konsultacje dla uczniów, wychowanków lub ich rodziców.

 Lp.

 nazwisko i imię

 dzień

godzina

 miejsce dostępności nauczyciela

(budynek szkoły/nr sali)*

od

do

1.

ABRAM BARBARA

poniedziałek

12:40

13:40

ul. Grodzka/nr sali 14

2

AUGUSTOWSKA TERESA

czwartek

11:30

12:30

ul. Tysiąclecia/nr sali 9

3

CIEŚLA JUSTYNA

środa

7:50

8:50

ul.Tysiąclecia/nr sali 10

4

CZECH MONKA

środa

13:20

14:20

ul. Grodzka/nr sali /3

5

CZECHOWICZ DARIUSZ

poniedziałek

10:45

11:45

ul.Grodzka/ nr sali /10

6

CZELUŚNIAK - LIGNAR IWONA

poniedziałek

12:00

13:00

ul. Szpitalna/kancelaria dyrektora

7

DZIKI MAGDALENA

środa

7:45

8:45

ul. Grodzka

8

JAWOR CEZARY

poniedziałek

12:00

12:30

ul. Grodzka/nr sali 10

9

KANICKA IWONA

środa

7:00

8:00

ul. Grodzka/nr sali 13

10

KĘDZIOR MAREK

poniedziałek

8:00

9:00

ul. Szpitalna (pokój nauczycielski)

11

KĘDZIOR - PUSZKARIOW ANNA

środa

14:20

15:20

ul. Grodzka/nr sali /14

12

KORALEWSKA RENATA

czwartek

11:30

12:30

ul.Szpitalna/nr sali 22

13

KOSIBA AGNIESZKA

czwartek

9:30

10:30

ul. Grodzka/nr sali 16

14

KOWALCZYK PAWEŁ

poniedziałek

11:45

12:45

ul.Szpitalna/pokój nauczycielski

15

MASŁOWSKA - KRYGOWSKA AGNIESZKA

poniedziałek

12:30

13:30

ul.Szpitalna, pokój nauczycielski

16

MICHALEC PAULINA

wtorek

7:50

8:50

ul. Grodzka,  pokój nauczycielski

17

NIEMIEC BARTŁOMIEJ

czwartek

13:35

14:20

ul. Szpitalna/nr sali 28

18

PABIS - MAGIERA AGATA

środa

12:30

13:30

ul. Szpitalna/nr sali 25

19

PŁAZIŃSKA DANIELA

piątek

12:30

13:30

ul. Szpitalna/nr sali 30

20

PRZYBYLSKA SABINA

piątek

9.35

10.35

ul. Szpitalna (pokój nauczycielski)

21

PRZYBYŁOWICZ ALICJA

czwartek

9:45

10:45

ul. Szpitalna  (pokój nauczycielski)

22

PYZNAR DANIEL

wtorek

11:30

12:30

ul. Grodzka

23

RECZEK JOLANTA

piątek

12:30

13:30

ul. Szpitalna (pokój nauczycielski)

24

RZEPKA ELŻBIETA

czwartek

7:30

8:00

ul. Grodzka/nr sali 14

25

STEC AGNIESZKA

poniedziałek

11:30

12:30

ul.Tysiąclecia 5

26

SZARŁOWICZ RAFAŁ

środa

13:00

14:00

kancelaria dyrektora

27

SZETELA SYLWIA

piątek

11:30

12:30

ul. Grodzka/biblioteka szkolna

28

SZURA MAREK

środa

15:10

15:40

ul. Szpitalna/Grodzka

29

TEPER AGNIESZKA

piątek

12:30

13:30

ul.Szpitalna/sala nr 32

30

TUMIDAJEWICZ BEATA

środa

7:30

8:30

ul. Grodzka/gabinet pedagoga

31

WANTUCH - SKORUPA JOLANTA

piątek

12:30

13:30

ul.Szpitalna

32

WIĘCEK EWA

wtorek

10:30

11:30

ul. Grodzka/ pok. naucz.

33

WOJTAROWICZ AGNIESZKA

poniedziałek/czwartek

7:30

8:00

ul. Tysiąclecia 5

34

ZABAWA BARBARA

wtorek

8:50

9:35

ul. Tysiąclecia 5

35

ŻYGUŁA - MATYSIK EDYTA

wtorek/czwartek

(wt) 12.50, (czw.)8.00

(wt)13.20, (czw.) 8.30

ul. Grodzka (pokój nauczycielski)

36

ŻEGLEŃ AGNIESZKA

wtorek

10:30

11:30

ul. Tysiąclecia

*w przypadku braku nr sali proszę o zasięgnięcie informacji w pokojach nauczycielskich w poszczególnych budynkach