Nikogo nie trzeba przekonywać, jak inspirujące i ciekawe jest czytanie książek. Trochę trudniej dać się porwać pasjonującej lekturze, gdy się ma 8-10 lat i tyle ciekawszych rzeczy dzieje się w internecie, telewizji, na forach społecznościowych...

Dlatego na tym większe uznanie zasługują uczniowie klasy III, którzy pod wodzą pani Marty Nowak-Wojtaszuk podjęli rzucone im przez bibliotekarza szkolnego wyzwanie codziennego, regularnego czytania wybranej książki. Poza oczywistymi, niezaprzeczalnymi korzyściami płynącymi z systematycznej lektury biblioteka szkolna nagrodziła swoich najwierniejszych czytelników z klasy trzeciej, rozlosowując wśród nich symboliczne nagrody za wytrwałość:) Młodym czytelnikom życzymy kolejnych niezapomnianych czytelniczych przygód!

{phocagallery view=category|categoryid=316|limitstart=0|limitcount=0}