lut

13 lutego 2020 r. odbył się w naszej szkole bal karnawałowy dla klas 0-III. Jak co roku sala gimnastyczna Bieckiej Jedynki zamieniła się w zaczarowaną krainę z księżniczkami, czarodziejkami, supermenami, piłkarzami i innymi wspaniałymi przebierańcami. Przy dźwiękach znanych nam dobrze hitów oraz świateł laserów dzieci mogły pobawić się ze sobą i swoimi wychowawczyniami. W przerwach czekał na nas pyszny poczęstunek przygotowany przez wychowawców, zasponsorowanych przez rodziców. Jak co roku był to dzień pełen wrażeń. Zapraszamy Was raz jeszcze do wspólnej zabawy i obejrzenia galerii zdjęć z karnawałowych pląsów.

Autor: mgr Agnieszka Stec