04
gru

„Przyrzekamy uczyć się pilnie.
Przyrzekamy szanować wszystkich,
którzy pracują w szkole po to, aby nam było w niej dobrze.
Będziemy się starali być dobrymi kolegami i koleżankami.
Będziemy przyjaciółmi roślin i zwierząt.
Chcemy swoją nauką i zachowaniem
sprawiać radość rodzicom i nauczycielom
oraz naszej Ojczyźnie – Polsce.”

8 listopada 2019 r. - w dniu Patronalnego Święta Szkoły do grona społeczności uczniowskiej Bieckiej Jedynki dołączyły dzieci z klas 1a i 1b. Aktu pasowania na ucznia dokonał dyrektor szkoły mgr Rafał Szarłowicz. Część artystyczna uroczystości została przygotowana pod kierunkiem wychowawców: pani Marty Nowak – Wojtaszuk oraz pani Teresy Augustowskiej.

Na pamiątkę tego wydarzenia uczniowie otrzymali dyplomy, przypinki i książki. Odcisnęli także linie papilarne na akcie ślubowania. Wielką niespodziankę świeżo upieczonym uczniom sprawili ich rodzice przygotowując prezenty i słodki poczęstunek. W tym uroczystym dniu członkowie szkolnej społeczności – uczniowie, rodzice i nauczyciele - uczestniczyli w intencyjnej mszy świętej w kościele pod wezwaniem św. Anny, odprawionej przez o. Piotra Balcerzaka.

Autor: mgr Sabina Przybylska 

 
2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok