We środę 28 listopada uczniowie klas IV-VI bawili się wspólnie na dyskotece andrzejkowej. Wieczór wróżb przyniósł wszystkim wiele radości, zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Na zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski imprezie, w przygotowanych przez uczniów bardzo ciekawych wróżbach andrzejkowych przy dźwiękach największych przebojów muzyki tanecznej, uczniowie racząc się słodkimi przekąskami, próbowali poznać swoją przyszłość dotyczącą spraw nie tylko sercowych czy duchowych, ale i zupełnie przyziemnych. Jak co roku, niebywałą atrakcją okazała się wielka loteria fantowa, o którą zwyczajowo zadbała Pani Jolanta Wantuch – Skorupa. Dzięki jej staraniom, ale także nieocenionej pomocy uczniów i nauczycieli naszej szkoły, którzy ofiarowali mnóstwo fantów, wzbogacono fundusz SU o blisko 190 zł, a to pozwoli sfinansować inne imprezy i akcje organizowane dla uczniów. Zabawa z pewnością zapadnie w pamięci uczestnikom jako bardzo przyjemne wydarzenie.

{phocagallery view=category|categoryid=301|limitstart=0|limitcount=0}

Autorzy: Marek Kędzior