04
gru

Jak co roku, tak i teraz, 28 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa połączona z wieczorem wróżb. Inicjatorem i organizatorem imprezy był Samorząd Uczniowski. Zabawę rozpoczęła dochodowa loteria fantowa, którą prowadzili uczniowie klasy 6a z wychowawczynią p. Skorupą. Ofiarodawcami fantów na loterię byli uczniowie oraz pracownicy szkoły. Zyski ze sprzedaży 200 losów - całe 200 zł! zasiliły konto samorządu. Równocześnie z loterią trwała zabawa taneczna na sali gimnastycznej - starsi uczniowie odpowiednio dobierając najnowsze "muzyczne hity" zadbali o to, aby parkiet nie świecił pustkami. W przerwach oczywiście tradycyjne wróżenie:).

Głodni zamawiali pizzę i inne smakołyki wydatnie wspierając biecką branżę gastronomiczną. Ale i rodzice zadbali o sytość uczniowskich żołądków organizując słodki poczęstunek dla uczestników. O to, aby było przyjemnie i bezpiecznie zadbali nasi wychowawcy. Szkoda tylko, że nie chcieli tak poszaleć jak uczniowie.

                                                         Autor: mgr Jolanta Wantuch-Skorupa, mgr Marek Kędzior

 
2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok