W poniedziałek 12 września naszą szkołę odwiedził były reprezentant Polski w piłce siatkowej, Mistrz Świata i Mistrz Europy Juniorów, Ambasador Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, pedagog i psycholog sportu - pan Marcin Prus. W spotkaniu, które zostało podzielone na dwie grupy uczestniczyli uczniowie klas III - V SP i VI -VIII SP oraz przedstawiciele dyrekcji i nauczycieli.

W trakcie warsztatów pan Marcin Prus próbował zachęcić młodych ludzi do zdrowego stylu życia, zaszczepiając w nich pasje sportowe. Podczas „Lekcji z Mistrzem” uczestnicy usłyszeli wiele wskazówek: jak radzić sobie ze stresem, jak osiągnąć sukces, że marzenia są po to, aby je spełniać, a cele po to, by do nich dążyć. Jednak należy pamiętać, że... "do sukcesu nie ma drogi na skróty".

Jednocześnie nasz gość przestrzegał przed zagrożeniami otaczającego nas świata, w tym także tego wirtualnego.

Było nam bardzo miło gościć Pana Marcina Prusa, któremu serdecznie dziękujemy za spotkanie.

Image120220920