W piątek 22.03.2019 roku w hali sportowej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Libuszy zorganizowano kolejną XIII edycję Gminnego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W tym wyjątkowym wydarzeniu, w którym kluczową rolę odgrywało opanowanie, wiedza z zakresu bezpieczeństwa na drodze, pierwszej pomocy oraz nieprzeciętnej sprawności kierowania rowerem swoją obecność w sposób wyjątkowy zaznaczyli uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 z Biecza. Nasi reprezentanci startowali
w dwóch kategoriach:

KAT I: uczniowie do lat 12:
HUK NATALIA, RYBA ANETA, HUK PATRYK I RYBA BARTOSZ
KAT II: uczniowie powyżej 12 lat:
POCIECHA KAMIL, POTYKANOWICZ MIŁOSZ, SZARY PAWEŁ
Uczniowie dali z siebie wszystko poświęcając swój prywatny czas na treningi i naukę w dni wolne od szkoły, wysiłek się opłacił. Po podliczeniu wyników okazało się, że nasza uczennica NATALIA HUK została najlepszą zawodniczką turnieju w swojej kategorii wiekowej, a BARTOSZ RYBA zajął II miejsce jako najlepszy zawodnik turnieju w tej samej kategorii. Dzieci otrzymały puchary, złote i srebrne medale, dyplomy oraz super nagrody rzeczowe. W kategorii drużynowej nasi uczniowie również mają się czym pochwalić, młodsza drużyna zajęła I, a starsza II miejsce w swoich kategoriach otrzymując złote i srebrne medale, piękne puchary, dyplomy     i super nagrody. XIII Gminny Turniej BRD dla wszystkich naszych uczniów okazał się bardzo udany, serdecznie gratulujemy życząc powodzenia na szczeblu powiatowym!

{phocagallery view=category|categoryid=329|limitstart=0|limitcount=0}

Autor: mrg Marek Kędzior