W dniu 11- go lutego 2021 roku w naszym oddziale przedszkolnym odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy.Już od samego rana na szkolnym korytarzu można było spotkać: wróżki, księżniczki, kotki, strażaka oraz super - bohaterów. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w konkursach.

 

Odbył się również pokaz mody, w którym chętnie uczestniczyły wszystkie dziewczynki.

Dziękuję dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. Bal karnawałowy to taka forma aktywności, która zawsze dostarcza dzieciom wiele radości, przyjemności i niezapomnianych chwil, które na długo pozostają w pamięci. Gdy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały „salę balową”. Szkoda, że następny bal dopiero za rok!

Autor: mgr Agnieszka Wojtarowicz