Kochani Uczniowie,

dotychczas spotykaliśmy się na profilu facebooka naszej szkoły. Dzisiaj mamy dla Was dobrą wiadomość! Aby być bliżej Was – będziemy także na stronie internetowej szkoły w zakładce „świetlica”. W naszej zakładce pojawiać się będą zagadnienia edukacyjne, inspiracje twórcze, propozycje zabaw, gier lub innych aktywności, które przyczynią się do rozwijania Waszych zainteresowań i pomogą kreatywnie oraz pożytecznie spędzić czas wolny.

Mamy nadzieję, że wykorzystacie swoją pomysłowość, błyskotliwość, kreatywność, energię i przyłączycie się do wspólnej nauki i zabawy. Jeżeli macie ochotę, to zapraszamy do podzielenia się Waszymi pracami- czekamy na zdjęcia, które prześlijcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do wspólnej edukacji i zabawy!

Pozdrawiamy serdecznie,