27
kwi

Jak co roku w Szkole podstawowej Nr 1 w Bieczu został zorganizowany już XXIV Konkurs Ekologiczny dla uczniów szkół podstawowych a także XX Gimnazjada Ekologiczna. Głównym celem jest propagowanie ochrony środowiska we wszystkich jego aspektach oraz prowadzenie zdrowego stylu życia.

Czytaj więcej: XXIV Konkurs Ekologiczny
18
kwi

18 marca po raz kolejny w Zespole Szkół Nr 1 w Bieczu spotkali się miłośnicy przyrody na XXI KONKURSIE WIEDZY EKOLOGICZNEJ DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY BIECZ oraz XVII GIMNAZJADZIE GKOLOGICZNEJ.

Czytaj więcej: „Upowszechniamy zdrową żywność".
11
sty

Dnia 26 grudnia w Jasielskim Domu Kultury ogłoszono laureatów pierwszego konkursu fotograficznego pod hasłem „Rzeka Wisłoka i jej dopływy". Jego organizatorem był Związek Gmin Dorzecza Wisłoki z siedzibą w Jaśle, a adresatami uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z terenu Związku.

Czytaj więcej: Eryk Chodur laureatem eliminacji gminnych konkursu „Rzeka Wisłoka i jej dopływy”
31
gru

W październiku Zespół Szkół nr 1 w Bieczu przystąpił do realizacji projektu z zakresu edukacji ekologicznej pt. „Rzeka Wisłoka i jej dopływy", Projekt przewidywał wykonanie przez uczniów fotografii na której zaprezentowane zostaną walory przyrodnicze i krajobrazowe obszaru, gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki. Etap szkolny wygrał Eryk Chodur ucz. kl. IIIb, a jego praca weźmie udział w konkursie na szczeblu powiatowym.

08
gru

Pod takim tytułem odbyła się 20 października VII Konferencja Ekologiczna zorganizowana przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie. Uczestniczyli w niej uczniowie Gimnazjum nr 1 w Bieczu, zakwalifikowani na zajęcia ekologiczne. Opiekę nad uczniami sprawowała pani Monika Stygar - opiekun Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody.

Czytaj więcej: Sport – zdrowie – czyste środowisko
2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok