Szkoła Podstawowa Nr 1 im. bpa Marcina Kromera w Bieczu, ul. Grodzka 22, 38-340 Biecz, tel. (13) 4471051 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatni dzwonek … i wakacje!!!

I nadszedł wreszcie ten oczekiwany piątek! Ostatni dzień roku szkolnego! O jakże chętnie wszyscy szli w tym dniu do szkoły. Bo przecież 23 czerwca w tym roku rozpoczyna wakacje i odpoczynek od szkoły. Wszystkim nam – i dzieciom i dorosłym -  potrzebna ta przerwa od szkoły, żeby zdążyć przez dwa miesiące wakacji, zwyczajnie za nią zatęsknić.

ROWEREM PRZEZ AFRYKĘ

10 maja do naszej szkoły przyjechał z wizytą Pan Norbert, który przemierzył na rowerze tereny Afryki.

Uczestnicy wycieczki
 12.05.2023r. uczniowie klas IIa, IIb, IIIb zwiedzili Muzeum Etnograficzne w Sanoku. Zobaczyli wnętrze dymnej chaty, narzędzia rolnicze sprzed kilkudziesięciu lat.

XIV GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA NAJMŁODSZYCH

Dnia 20 kwietnia 2023 r. odbył się w naszej szkole gminny konkurs wiedzy i umiejętności językowych najmłodszych uczniów, tj uczęszczających do klas I - III.

W tygodniu poprzedzającym Międzynarodowy Dzień Ziemi uczniowie klas drugich podjęli działania mające na celu dbałość o najbliższe środowisko.