Szkoła Podstawowa Nr 1 im. bpa Marcina Kromera w Bieczu, ul. Grodzka 22, 38-340 Biecz, tel. (13) 4471051 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

21 czerwca 2021r. na uroczystym apelu odbyło się rozstrzygnięcie aż trzech konkursów dla najmłodszych uczniów naszej szkoły
(klas 0-3).

Niniejszym ogłaszamy wyniki i serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym!

W konkursie "SZKOLNE RZEWO CZYTELNICZE" główne nagrody zdobyli:

I miejsce - Zuzanna Pyznar, 2b (338)

II miejsce - Oliwia Wójcikiewicz, 2b (72)

III miejsce - Zuzanna Zborowska, 1b (44)

Podsumowanie Programu „Przyjaciele Zippiego”  realizowanego w oddziale przedszkolnym.

„Przyjaciele Zippiego” to międzynarodowy program promocji zdrowia psychicznego, który kształtuje i rozwija umiejętności psychospołeczne u małych dzieci w wieku 5-8 lat.

MAMA – najpiękniejsze słowo świata.

Abyś zawsze przy nas była
Najpiękniejsza i jedyna
Mądra, dobra, ukochana
Taka bliska - nasza mama.

26 maja obchodzimy Dzień Matki. W tym wyjątkowym dniu zazwyczaj w przedszkolu odbywały się uroczyste akademie. W tym roku jest inaczej…

MAŁA CHMURKA W KRAINIE ŚNIEGU - PODSUMOWANIE II MODUŁU PROJEKTU "LEKTURKI SPOD CHMURKI"

Klasa II b pod opieką pani Sabiny Przybylskiej ukończyła realizację drugiego modułu w projekcie "Czytam z klasą - Lekturki spod chmurki". Wybraliśmy książkę autorstwa Holly Webb pt. ”Zagubiona w śniegu” z serii „Zaopiekuj się mną”.