21 marca 2023 roku z radością powitaliśmy wiosnę w szkolnych progach. Na tę okoliczność już wcześniej Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich do zabawy i uroczystego przyjęcia wiosny. Uczniów poproszono o skompletowanie odpowiedniego stroju i rekwizytów, aby jak najpełniej wyrazić sobą wiosenny nastrój.

Na najpiękniej przebranych uczniów witających wiosnę czekały dyplomy i „Ordery Pani Wiosny” oraz słodkie smakołyki. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i pięknie prezentowali się w czasie lekcji i przerw, ubarwiając szarą szkolną rzeczywistość.

Najbardziej wiosennym zespołem klasowym była w tym dniu „zielona” klasa 5b. Z kolei „Ordery Pani Wiosny” zdobyły: Apolonia i Zosia z klasy 5a, Zuzanna z kl. 4b oraz trzecioklasistka Emila. Komisja uczniowska obejrzała i oceniła stroje wszystkich wiosennie prezentujących się uczniów, biorąc pod uwagę pomysłowość i wkład pracy włożony w przygotowanie własnego wizerunku.  Następnie członkowie RSU wręczyli dyplomy ordery i wyróżnienia.

Zdobywcom orderów i wyróżnień gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.

Tekst: J.Wantuch-Skorupa