W dniu 3 marca 2023r. na hali sportowej w Bieczu odbyły się Mistrzostwa Gminy w mini siatkówce chłopców tzw. „czwórek”. Organizatorem zawodów była nasza szkoła. W turnieju wystąpiło sześć drużyny reprezentujących szkoły podstawowe Gminy Biecz: SP Binarowa, SP Strzeszyn, SP Libusza, SP Rożnowice, SP 2 Biecz i gospodarz SP 1 Biecz.

W wyniku gier w dwóch grupach systemem gry „każdy z każdym” wyłonione zostały drużny które zagrały o I miejsce. W finale spotkały się reprezentacje SP w Libuszy i SP Nr 1 w Bieczu. Zwycięzcę wyłonił dopiero tie break, w którym wygrał zespół z Libuszy a nasz zajął II miejsce.

Skład drużyny SP 1: Jan Zając, Adrian Wantuch, Igor Niziołek, Maksymilian Wantuch, Tomasz Kosiba, Jan Krygowski, Filip Świerz, Jakub Jurczak, Mikołaj Jurczak, Ernest Środulski. Opiekun: Bartłomiej Niemiec.