Drużyna chłopców Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bieczu wzięła udział w powiatowych zawodach w halowej piłce nożnej, które odbyły się 17 lutego 2023r. na hali sportowej w Bieczu. Do rozgrywek przystąpiły szkolne drużyny, które uzyskały awans z zawodów gminnych. Łącznie wystąpiło osiem zespołów.

ROZGRYWKI

Pierwsza runda została rozegrana w dwóch grupach, po cztery drużyny w każdej, systemem gry „każdy z każdym”. Nasza reprezentacja trafiła do grupy ze szkołami z Krygu, Wilczysk i Gorlic.

Po trzech meczach zajęła trzecie miejsce w grupie zaliczając jedną przegraną, remis i wygraną. Niestety o braku awansu do rundy finałowej zadecydował bezpośredni pojedynek ze szkołą z Krygu, która miała taki sam dorobek punktowy.*

WYNIKI

Ostatecznie drużyna chłopców SP 1 Biecz została sklasyfikowana na V miejscu. Skład zespołu: Patryk Huk, Oliwier Potykanowicz, Kacper Dziki, Krzysztof Miazga, Fabian Mika, Karol Faber.

Gratulujemy.

Rozgrywki