Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wielu konkursach plastycznych. W czerwcu odnieśli duże sukcesy. Brali udział w II edycji konkursu plastycznego „LEGENDA”, organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach.

Pierwsze miejsce w kategorii młodszej zdobyła Amelia Buś, trzecie miejsce Zuzanna Czajka, wyróżnienie Nadia Górka. W kategorii starszej pierwsze miejsce zajął Krzysztof Miazga, drugie miejsce Laura Pyrcioch.

Drugim konkursem, w którym odnieśli znaczące sukcesy był konkurs plastyczny „Nie palę, nie piję, nie ćpam”. Organizatorem konkursu był Uczniowski Klub Sportowy ,, Achilles"  przy Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Rożnowicach. Drugie miejsce w tym konkursie zajęła Amelia Cichoń, trzecie miejsce zajęli ex aequo Amelia Buś i Krzysztof Miazga. W gronie wyróżnionych znaleźli się: Wiktoria Acela, Kacper Pawlak i Natalia Pyrcioch.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.