I miejsce zajęła szkolna drużyna Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bieczu w Gminnych zawodach w piłce nożnej chłopców klas 8 i młodszych. Do zawodów, które zostały rozegrane na stadionie w Bieczu zgłosiło się siedem szkół.

Drużyny podzielone zostały na dwie grupy, gdzie rywalizowały systemem gry „każdy z każdym”. Następnie zespoły, które zajęły pierwsze miejsca w grupach spotkały się w meczu o pierwsze miejsce, natomiast drużyny z drugich miejsc zagrały o trzecie miejsce. Uczniowie reprezentujący „biecką jedynkę” zagrali w finale, w którym pewnie pokonali drużynę ze Strzeszyna i tym samym zajęli I miejsce oraz uzyskali awans na zawody powiatowe. Gratulujemy.

Skład drużyny SP 1 Biecz: Kacper Czech, Krystian Stankowski, Bartosz Pierz, Miłosz Gubernat, Kacper Michalec, Paweł Płaziński, Krzysztof Rygiel, Patryk Huk.

PN kl 8 gmina 1

PN kl 8 gmina 2