W Remizie OSP w Bieczu odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Wśród uczestników konkursu znaleźli się również uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bieczu.

Każdy uczestnik musiał rozwiązać test składający się z 30 pytań. Następnie trzy osoby, które uzyskały najwyższą liczbę punktów przeszły do etapu finałowego, w którym każdy odpowiadał na sześć pytań. Po części ustnej poznaliśmy zwycięzcę gminnego etapu, którym został Patryk Huk uczeń Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bieczu, natomiast III miejsce w konkursie zdobyła Sara Huk, również uczennica”Jedynki”.

Zdobywając I miejsce Patryk Huk będzie reprezentował Gminę Biecz w etapie powiatowym OTWP.

I miejsce Patryka Huka w Gminnym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.