,,Myślę, więc nie śmiecę” to tegoroczne hasło 28 edycji Akcji Sprzątania Świata, której celem jest nie tylko coroczna zbiórka śmieci, lecz zmiana nawyków w codziennym życiu oraz edukacja selektywnej zbiórki odpadów i inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszymy negatywny wpływ na środowisko.

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły z klas ósmych pod kierunkiem Pani Barbary Abram, Pani Jolanty Wantuch - Skorupy oraz Pani Pauliny Michalec wraz z członkami Szkolnego Koła LOP wzięli udział w Akcji Sprzątania Świata.  Zaopatrzeni przez Gminę Biecz w rękawiczki i kolorowe worki z zapałem porządkowali teren wzdłuż rzeki Ropy, ulicę Kolejową oraz odcinek ulicy Kazimierza Wielkiego wraz z parkiem. Dzięki pozytywnemu nastawieniu akcja przebiegła sprawnie, a efekty pracy uczniów były zadowalające.

sprzątanie

Zachęcamy wszystkich do podjęcia działań, dzięki którym zmniejszymy ilość wytwarzanych tworzyw sztucznych. Zacznijmy dbać o naszą planetę od dziś!

Młodzieży uczestniczącej w kampanii dziękujemy za wspaniałą  postawę i zaangażowanie.

Opiekun Szkolnego Koła LOP

Barbara Abram