W poniedziałek 21 czerwca uczniowie klas IV Szkoły Podstawowej  nr 1 w Bieczu przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Po przygotowaniu z zakresu pierwszej pomocy przez Panią Bernadetę Żegleń oraz sprawdzeniu wiedzy teoretycznej przez Panią Jolantę Reczek 18 uczniów przystąpiło do sprawdzianu praktycznego z jazdy rowerem przeprowadzonego przez Pana Jana Grygowicza i Pana Marka Kędziora.

Całemu wydarzeniu ze względu na jego wagę towarzyszyło duże zdenerwowanie oraz niepewność o wynik końcowy, jednakże doskonale przygotowani uczniowie bardzo sprawnie poradzili sobie z jazdą i w komplecie zaliczyli ten jakże ważny dla każdego dziecka egzamin.

 

Dyrekcji Szkoły, Panu Janowi Grygowiczowi, Pani Bernadecie Żegleń oraz Pani Justynie Cieśli, która pomogła w doprowadzeniu uczniów na miejsce egzaminu serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji egzaminu i poświęcony czas, a wszystkim uczniom gratuluję!

                                                                                                                                                                 Autor: mgr Marek Kędzior