W piątek 23 października uczniowie klasy V Szkoły Podstawowej nr 1 w Bieczu przystąpili do zaległego egzaminu na kartę rowerową. Nawet w tym bardzo trudnym czasie udało się przeprowadzić go bezpiecznie i zgodnie z wszelkimi wytycznymi. Po przygotowaniu z zakresu pierwszej pomocy przez Panią Bernadetę Żegleń oraz sprawdzeniu wiedzy teoretycznej przez Panią Jolantę Reczek, uczniowie klasy V przystąpili do sprawdzianu praktycznego z jazdy rowerem przeprowadzonego przez Pana Jana Grygowicza i Pana Marka Kędziora. Całemu wydarzeniu ze względu na jego wagę towarzyszyło duże zdenerwowanie oraz niepewność o wynik końcowy, jednak doskonale przygotowani uczniowie bardzo sprawnie poradzili sobie z jazdą i zaliczyli ten jakże ważny dla każdego dziecka egzamin. Dyrekcji Szkoły, Panu Janowi Grygowiczowi, Pani Bernadecie Żegleń oraz nauczycielom i członkowi obsługi Panu Adamowi Szotowi serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji egzaminu i poświęcony czas, a wszystkim uczniom gratuluję!

{phocagallery view=category|categoryid=447|limitstart=0|limitcount=0}

Autor: mgr Marek Kędzior