Św. Walenty to podobno Patron nie tylko zakochanych, ale też szaleńców. I musi w tym być ziarnko prawdy – bo kto jak nie on – mógł wymyślić zdalne walentynki?? To czerwono-różowe, serduszkowe święto ma wielu wiernych zwolenników i tyluż chyba przeciwników. Ale nic to!

W naszej szkole – zawsze w walentynki świętujemy.

Również teraz w tym dziwnym czasie tradycja została podtrzymana. Zadbały o to związane z SU ósmoklasistki, które korzystając (w dozwolonym wąskim gronie) z przedegzaminacyjnych konsultacji w szkole, przygotowały walentynki. Dziewczyny wyręczyły i za Walentego doręczyły, tradycyjne karty walentynkowe oraz słodycze.

Nauczyciele i Wychowawcy w swojej poczcie mailowej mogli przeczytać: „Sympatycznego dnia Walentego od Samorządu Uczniowskiego. Dużo radości, szczęścia, spokoju oraz wiele miłości w każdym domu."

Walentynki inne niż zazwyczaj, ale jak zawsze sympatyczne.

Walentynom z 8B dziękujemy!

wal1

 

wal3

wal9

wal10 

 Walenty

 

 

 Autor: mgr Jolanta Wantuch - Skorupa