17
lut

10 stycznia w hali sportowej w Bieczu odbył się Noworoczny Turnieju mini siatkówki, którego organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Biecz.

W turnieju udział wzięły zespoły: Karpaty Krosno, SP Korczyna, Sparta Kraków, AS Niepołomice, AKS MOS Rzeszów, SP 6 Gorlice, GKPS Gorlice i gospodarz UKS Jedynka Biecz, które łącznie do rozgrywek zgłosiły 21 drużyn. System rozgrywek podzielony był na trzy rundy, po rozegraniu których poznano końcową klasyfikację. Drużyny rozegrały od czterech meczy do ośmiu. Najlepszą drużyną został AS Niepołomice I, natomiast dwa kolejne miejsca na podium zajęły drużyny gospodarza turnieju UKS Jedynka Biecz I i II. Pozostałe trzy zespoły Jedynki Biecz zajęły miejsca 8, 11 i 16.

Podsumowania turnieju i wręczenia nagród dokonali: p. Iwona Czeluśniak – Lignar, wice Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bieczu współorganizatora rozgrywek oraz p. Jan Grygowicz Koordynator Gminy Biecz ds. Sportu. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, dyplom, a podczas rozgrywek słodki poczęstunek w postaci drożdżówki. Młodym adeptom siatkówki należą się gratulacje dużych umiejętności i sportowej rywalizacji.

Bartłomiej Niemiec

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok