W dniu 8 października 2015 w naszej szkole odbyła się dyskoteka dla wszystkich uczniów gimnazjum połączona z otrzęsinami klas pierwszych. Jest już to już tradycja, która bardzo integruje całą społeczność gimnazjalną.

Otrzęsiny miały formę zabaw i konkursów przygotowanych przez uczniów klas drugich i trzecich. Aby stać się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły pierwszoklasiści musieli przejść "chrzest bojowy". Zmierzyli się z kilkoma zadaniami , z którymi poradzili sobie doskonale. Podczas konkurencji było wiele śmiechu i radości. W imieniu Dyrekcji szkoły, Samorządu Uczniowskiego oraz Rady Pedagogicznej serdecznie witamy Was w społeczności szkolnej i życzymy Wam wielu sukcesów i radosnych dni w gimnazjum.

mgr Agnieszka Kosiba

{phocagallery view=category|categoryid=107|limitstart=0|limitcount=0}