24 maja w hali sportowej w Bieczu w ramach Ogólnopolskiego Programu Mały Mistrz odbyło się spotkanie uczestników programu z wybitną osobistością lokalnej działalności sportowej, lekkoatletką - Panią Anną Wojną.

W spotkaniu brali udział adepci sztuki sportowej gminy Biecz, uczniowie z Zespołu Szkół Nr 1 dodatkowo służyli pomocą podczas prezentacji przez Panią Anię wybranych form treningu lekkoatletycznego, gier i zabaw. Nad całością czuwał koordynator programu - Pani Katarzyna Kamińska - Grzywacz, której należą się szczególne podziękowania za zorganizowanie tej niezwykłej imprezy. Wielokrotna reprezentantka Polski, uczestniczka wielu imprez biegowych rangi europejskiej zaprezentowała swoje osiągnięcia, medale, wprowadziła najmłodszych w tajniki treningu,
a także uczyła ich bardzo ciekawych gier i zabaw kształtujących różne umiejętności sportowe. Impreza bardzo spodobała się dzieciom, które zasypywały mistrzynię pytaniami, ciekawymi zagadnieniami i spostrzeżeniami, największe wrażenie na uczestnikach zrobiły przyniesione przez Panią Anie medale i odznaczenia z największych imprez w Polsce i Europie. Dzieci mogły dotknąć i przymierzyć kilkudziesięciu z ponad setki zgromadzonych przez lekkoatletkę odznaczeń.

Autor: mgr Marek Kędzior

{phocagallery view=category|categoryid=156|limitstart=0|limitcount=0}