23
lut

Najmłodsi zawodnicy UKS Jedynka Biecz startują w Ogólnopolskich rozgrywkach Mini siatkówki KINDER Joy o Moving w kategoriach „dwójek” i „trójek”. Rozgrywki podzielone są na trzy etapy: rejonowy, wojewódzki i ogólnopolski. Od grudnia do kwietnia trwają eliminacje rejonowe, na które składa się pięć turniejów rozgrywanych raz w miesiącu, w maju odbędzie się etap wojewódzki, a w czerwcu Finał Ogólnopolski.

Czytaj więcej...
17
lut

10 stycznia w hali sportowej w Bieczu odbył się Noworoczny Turnieju mini siatkówki, którego organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Biecz.

Czytaj więcej...
19
sie

Kamil Kosiba został powołany do Reprezentacji Polski Juniorów, z którą w dniach 18 - 27 lipca 2019 r. wziął udział w Mistrzostwach Świata Juniorów w Bahrajnie.

Czytaj więcej...
17
sie

W dniach 6 – 7 lipca w Rawie Mazowieckiej odbył się Półfinał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kadetów, w którym udział wzięła para UKS Jedynki Biecz Michał Dykas / Łukasz Bąk.

Czytaj więcej...
16
sie

W ostatni weekend czerwca w Ropczycach odbył się Półfinał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Młodzików, w którym udział wzięła para UKS Jedynki Biecz Michał Dykas / Michał Gotfryd.

Czytaj więcej...
15
sie

UKS Jedynkę Biecz w Finale wojewódzkim siatkówki plażowej Kadetów reprezentowało dwie pary M. Dykas/Ł. Bąk i W. Wałęga/ M. Gotfryd. Turniej odbył się Myślenicach z udziałem 16 drużyn z Małopolski. W wyniku rozgrywek przeprowadzonych systemem „brazylijskim” wyłoniono najlepsze drużyny województwa. Para „bieckiej Jedynki” Michał Dykas/Łukasz Bąk uplasowała się tuż za podium i zajęła 4 miejsce, ostatnie z województwa dające prawo gry w Półfinale Mistrzostw Polski Kadetów.

Czytaj więcej...
14
sie

Mistrzostwo Małopolski w Siatkówce Plażowej Młodzików zdobywają zawodnicy UKS Jedynka Biecz. Reprezentanci UKS Jedynka Biecz Michał Dykas i Michał Gotfryd podczas rozgrywanych w Libiążu Finałach Województwa w siatkówce plażowej Młodzików zajęli pierwsze miejsce i zdobyli tytuł Mistrzów Małopolski. 

Czytaj więcej...
12
sie

Na Hali sportowej PZPO w Bieczu odbył się Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt i Chłopców w kategorii „dwójek”, którego organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Biecz. W turnieju udział wzięło 15 drużyn ze Szkół Podstawowych Gminy Biecz.

Czytaj więcej...
05
lip

Drużyna Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bieczu tegoroczną edycję Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej Chłopców rozpoczęła od udziału w turnieju powiatowym, który odbył się w Gorlicach. Tam zajęła 1 miejsce i uzyskała awans do Półfinału wojewódzkiego, który został rozegrany w Nowym Sączu. Po raz kolejny zawodnicy SP 1 Biecz zajęli 1 miejsce i zakwalifikowali się do Finału Województwa. Turniej finałowy odbył się w Chrzanowie, a udział w nim wzięło sześć drużyn wyłonionych z eliminacji. W wyniku rozegranych meczy drużyna „bieckiej Jedynki” ostatecznie zajęła 4 miejsce w województwie.

Czytaj więcej...
05
kwi

W zakończonym 17 lutego br. w Nowym Sączu Finale wojewódzkim Mistrzostw Małopolski Kadetów drużyna UKS Jedynka Biecz wywalczyła piąte miejsce.

Czytaj więcej...
05
mar

W rozegranych 4 i 8 lutego na Hali sportowej w Bieczu Gminnych Igrzyskach Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewczyn i chłopców bezkonkurencyjne okazały się reprezentacje Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bieczu. W turnieju dziewczyn udział wzięło pięć szkół, natomiast w rozgrywkach chłopców sześć. Obydwie drużyny „bieckiej jedynki” uzyskały awans do kolejnego etapu rozgrywek szkolnych i będą reprezentować Gminę na zawodach powiatowych. Klasyfikacja końcowa dziewczyn:

Czytaj więcej...
26
lut

Po rozegraniu dziewięciu meczy rundy zasadniczej Kadeci UKS Jedynka Biecz zajmują drugie miejsce w grupie wschodniej, które daje im awans do Finału województwa i w dniach 15 – 17 lutego w Nowym Sączu powalczą o medale Mistrzostw Małopolski Kadetów.

Czytaj więcej...
21
lut

UKS Jedynka Biecz był organizatorem I kolejki rozgrywek mini siatkówki rejonu Małopolska Wschód. Na Hali sportowej w Bieczu w kategoriach „czwórek”, „trójek” i „dwójek” rywalizowali chłopcy z klubów: LKS Bobowa, GKPS Gorlice, SKPS Dunajec Nowy Sącz, Podhalański i UKS Jedynka Biecz.

Czytaj więcej...
20
lut

We wtorek 19.02.2019 roku reprezentacja naszych uczniów wzięła udział w odbywających się w Strzeszynie gminnych igrzyskach dzieci w piłce siatkowej. Pomimo bardzo różnego poziomu umiejętności siatkarskich na boisku odważnie i z wolą walki stanęli w szranki z pięcioma innymi szkołami reprezentujący nas:

Czytaj więcej...
19
lut

W piątek 4 stycznia 2019 roku na Hali sportowej w Bieczu Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Biecz był organizatorem kolejny edycji Noworocznego Turnieju mini siatkówki dziewcząt i chłopców w kategorii "dwójek" klas IV i młodszych.

Czytaj więcej...
19
lut

W piątek 4 stycznia 2019 roku na Hali sportowej w Bieczu Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Biecz był organizatorem kolejny edycji Noworocznego Turnieju mini siatkówki dziewcząt i chłopców w kategorii "dwójek" klas IV i młodszych.

Czytaj więcej...
10
gru

W miesiącu listopadzie UKS Jedynka Biecz zakończył realizację Programu Ministerstwa Sportu i Turystyki „KLUB” 2018, w ramach którego uzyskał dofinansowanie na realizację programu szkolenia sportowego w wysokości 10.000 zł.

Czytaj więcej...
23
cze

Finał wojewódzki w siatkówce plażowej Młodzików odbył się 23 czerwca 2018 r. na boiskach plażowych, na Zarabiu w Myślenicach. W turnieju wzięło udział 10 par reprezentujących w sumie pięć klubów z małopolski. UKS Jedynka Biecz reprezentowało dwie pary: Michał Dykas/Adrian Filar i Jakub Krygowski/Wojciech Wałęga.

Czytaj więcej...
05
lip

Kamil Kosiba, Wychowanek UKS Jedynka Biecz, Wicemistrzem Polski Kadetów !

Czytaj więcej...
2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok