Szkoła Podstawowa Nr 1 im. bpa Marcina Kromera w Bieczu, ul. Grodzka 22, 38-340 Biecz, tel. (13) 4471051 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bardzo dobrze spisały się Nasze zespoły w rozegranym dziś w Bieczu Finale Rejonu Turnieju Minisiatkówki o Puchar Kinder Joy of moving.

Oto wyniki:

"Dwójki"

UKS Jedynka Biecz I -1 miejsce  w II lidze, cztery wygrane mecze

Najmłodsi zawodnicy UKS Jedynka Biecz startują w Ogólnopolskich rozgrywkach Mini siatkówki KINDER Joy o Moving w kategoriach „dwójek” i „trójek”. Rozgrywki podzielone są na trzy etapy: rejonowy, wojewódzki i ogólnopolski. Od grudnia do kwietnia trwają eliminacje rejonowe, na które składa się pięć turniejów rozgrywanych raz w miesiącu, w maju odbędzie się etap wojewódzki, a w czerwcu Finał Ogólnopolski.

10 stycznia w hali sportowej w Bieczu odbył się Noworoczny Turnieju mini siatkówki, którego organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Biecz.

Kamil Kosiba został powołany do Reprezentacji Polski Juniorów, z którą w dniach 18 - 27 lipca 2019 r. wziął udział w Mistrzostwach Świata Juniorów w Bahrajnie.