Dnia 20 listopada 2019 r uczniowie klasy 6a mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z Panem Rafałem Motkiewiczem – zawodowym fotografem z wieloletnią praktyką. Wydarzenie to odbyło się w związku z realizacją jednego z zadań projektowych – ”Little explorers” dotyczącego zapobieganiu przedwczesnemu kończenia edukacji przez dzieci i młodzież. Pan Motkowicz , w swojej interesującej prelekcji, opowiedział dzieciom o swojej drodze zawodowej, pobycie w Londynie, przedstawił kulisy pracy fotografa oraz zrelacjonował niektóre ze swoich zleceń, tj. fotografowanie kulinariów – ( zdjęcia publikowane w prasie), pomieszczeń hotelowych i innych, a zwłaszcza tworzenie fotograficznych relacji ze ślubów osób znanych i mniej znanych. Uczniowie oglądali przygotowaną przez Pana fotografa prezentację oraz przyniesione albumy ze zdjęciami.

Dzieci zadawały pytania dotyczące wykonywanego zawodu, na które uzyskały wyczerpujące odpowiedzi. Spotkanie, które odbyło się dzięki pomocy Pani Agnieszki Kosiby, dostarczyło dzieciom wielu wrażeń i dało okazję do pozyskania informacji o interesującym zawodzie dla ludzi z pasją.

{phocagallery view=category|categoryid=397|limitstart=0|limitcount=0}  

                                                                          Autor: mgr Agnieszka Masłowska-Krygowska