Szkoła Podstawowa Nr 1 im. bpa Marcina Kromera w Bieczu, ul. Grodzka 22, 38-340 Biecz, tel. (13) 4471051 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

{phocagallery view=category|categoryid=55|imageid=698}   Zespół Szkół nr 1 w Bieczu zdobył wyróżnienie za realizację projektu „It’s EUR Life”, w konkursie na Najlepszy Samorządowy Projekt Międzynarodowy Małopolski 2014 organizowany przez Federację Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP.

p4
"Wspomnienia z Polski" to tekst dotyczący wrażeń z pobytu w Polsce gupy irlandzkiej młodzieży ze szkoły Holy Family National School w Tubbercurry w ramach współpracy z Zespołem Szkół Nr 1 w Bieczu. Autorem jest Sr. Mary Richardson – dyrektor szkołyl w Tubbercurry. Tekst ten ukazał się w formie artykułu w lokalnej prasie w Irlandii. Zapraszamy do lektury polskiego tłumaczenia.

p12  Na przełomie maja i czerwca bieżącego roku, Zespół Szkół Nr 1 w Bieczu miał zaszczyt gościć naszych Irlandzkich przyjaciół ze szkoły Holy Family w Tubbercurry.Projekt COMENIUS, dzięki któremu mogliśmy nawiązać znajomość z nauczycielami z Irlandii już się zakończył, jednak nasi partnerzy z wielką ochotą postanowili odwiedzić biecką ziemię po raz drugi.

image001  W dniach 11-15 maja 2011r. przedstawiciele Zespołu Szkół Nr 1 w Bieczu wzięli udział w ostatnim spotkaniu partnerskim programu Comenius, który realizowany był w szkole od września 2009 roku pod hasłem IT'S EUR LIFE. Gospodarzem tego wyjazdu była francuska Ecole Elementaire Jules Valles w miejscowości Blanc Mesnil, położonej 12 km od Paryża. Spotkanie dało możliwość poznania francuskiego systemu edukacji, organizacji życia szkoły, a także regionu Ile de France, w obrębie którego leży liczące 60 tys. mieszkańców Blanc Mesnil.

DSC02006  IV wizyta partnerska w programie Comenius z udziałem przedstawicieli Zespołu Szkół Nr 1 w Bieczu - Hiszpania, Colegio Público “Apolinar García Hevia (Aviles)