Większość z nas już bardzo dobrze czuje się w przedszkolu. Poznaliśmy salę, nasze panie i siebie nawzajem. Łzy pojawiają się coraz rzadziej, a i te osuszane są zaraz w trakcie wesołej zabawy.

Bierzemy udział w zajęciach i jak na nasz debiut wychodzi nam to doskonale.W trakcie tych trzech miesięcy wiele się nauczyliśmy. Znamy zasady obowiązujące w naszej grupie i staramy się ich przestrzegać. Bardzo lubimy zajęcia muzyczne, uczymy się piosenek i wierszyków. Poznaliśmy zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Znamy owoce i warzywa, wiemy jak zdrowo się odżywiać i dbać o higienę. Uczymy się rysować, malować, wykonujemy mnóstwo prac plastycznych, dzięki którym nasze ręce stają się coraz bardziej sprawne.
Uwielbiamy spacery w trakcie, których obserwujemy zmiany zachodzące w przyrodzie. Wiele radości sprawia nam przebywanie w ogrodzie przedszkolnym, gdzie wspólnie bawimy się w berka, zjeżdżamy na zjeżdżalni i huśtamy na huśtawkach. Wybraliśmy się także do kina FARYS w Bieczu, gdzie oglądaliśmy film pt. „Wyspa dinozaura 2”. Natomiast innym razem mieliśmy okazję uczestniczyć w przedstawieniu teatralnym pt. „ Bezinteresowna przyjaźń”.
Mamy nadzieję, że w kolejnych miesiącach będziemy się nadal wiele uczyć, wspólnie bawić i poznawać otaczający nas świat.
A oto nasza foto – relacja:

{phocagallery view=category|categoryid=187|limitstart=0|limitcount=0}

Autor: mgr Agnieszka Wojtarowicz