W dniu 8.11.2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 w Bieczu podczas uroczystego apelu rozstrzygnięto zorganizowane w ramach „Odblaskowej Szkoły” szkolny konkurs gazetek ściennych, konkurs plastyczny oraz konkurs wiedzy.

W konkursie gazetek wszystkie klasy trafnie oddały jego hasło. Po zliczeniu głosów okazało się, iż hasło „ODBLASKOWA SZKOŁA” najtrafniej i najładniej oddała klasa IV A otrzymując 29/30 punktów, zajmując I miejsce. Pozostałe klasy zajęły kolejno:
II miejsce kl IV B – 28 pkt.
III miejsce kl IV C – 27 pkt.
IV miejsce kl V B – 25 pkt.
V miejsce kl V A – 23 pkt.
VI miejsce kl VI A – 21 pkt.
VII miejsce kl VI B – 18 pkt.
Konkurs plastyczny rozgrywany na dwóch etapach kształcenia: I-III i IV-VII, ze względu na dużą ilość uczestników był niezwykle trudny w ocenie i bardzo wyrównany – złożono 130 prac (66 na etapie I-III i 64 na etapie IV-VII). Komisja po burzliwych obradach przyznała kolejno:
Etap I-III
I miejsce: ex aequo Magdalena Piecuch III A, Lena Karp III A, Milena Klisiewicz III B
II miejsce: Oliwier Fornek III A, Wiktoria Acela III A, Kacper Szetela III A
III miejsce: Aleksandra Jamrowicz III A, Wiktoria Sarnecka III A, Barbara Szkaradek I.
Specjalne III miejsce: Igor Niziołek I

Przyznano także wyróżnienia:
Michała Iskry I, Kamila Iskry I, Zuzanna Reczek I, Jakub Żak II, Jakub Żabiński II, Rita Orlewska III B, Maciej Wędrychowicz III B, Dawid Kosiba II, Dominik Gawlak III A, Alan Lipczyński III A, Maja Sarkowicz III A, Nikola Pociecha III B, Nikola Kawa III B, Aleksandra Michalec III B, Jan Lenard III B, Laura Pyrcioch III B, Wiktoria Kawa I, Filip Hajduk I.

Etap IV-VII
I miejsce: ex aequo: Paulina Dziedzina z klasy VI B i Julia Kosiba z klasy VII B
II miejsce: Natalia Pyrcioch z klasy IV A
III miejsce: Patrycja Pierz z klasy V A

Przyznano także wyróżnienia:
Kamil Kawa z klasy IV A
Bartłomiej Nosal z klasy IV C
Wioletta Stempkowicz z klasy V A
Aleksandra Szkaradek z klasy VI A
Łukasz Cichoń z klasy VI A
Szkolny konkurs wiedzy o bezpieczeństwie dostarczył wszystkim niemniejszych emocji.
Z tym niełatwym zadaniem najlepiej poradziła sobie Aneta Ryba uczennica klasy IV C zdobywając 15/17 punktów. Pozostałe miejsca zajęli:
II miejsce ex eaquo Łukasz Durlak z klasy IV C 14/17 punktów i Paweł Reczek z klasy VI A 14/17 punktów
III miejsce Szczepan Gorzkowicz z klasy IV A 13/17 punktów
Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi, wiedzy i umiejętności, serdecznie zapraszając do udziału w kolejnych ciekawych wyzwaniach.

{phocagallery view=category|categoryid=245|limitstart=0|limitcount=0}

Autor: mgr Marek Kędzior