Szkoła Podstawowa Nr 1 im. bpa Marcina Kromera w Bieczu, ul. Grodzka 22, 38-340 Biecz, tel. (13) 4471051 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia biblioteki szkolnej - stan na IX 2022r.

PONIEDZIAŁEK: 7.30 - 14.00

WTOREK: 7.30 - 14.00

ŚRODA: 7.30 – 14:00

CZWARTEK: 7:30-14:00

PIĄTEK:  7.30 - 11.30

uczestnicy warsztatów w bibliotece

Początek grudnia w naszej szkole przyniósł najmłodszym uczniom Jedynki ważne wydarzenie: wszyscy stali się pełnoprawnymi czytelnikami naszej biblioteki.

Zapraszamy do odwiedzenia wyremontowanych pomieszczeń biblioteki szkolnej. Na nowych regałach czeka 377 książek, zakupionych dzięki środkom pozyskanym z Priorytetu 3. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021-2025. Kto pierwszy?

Po raz drugi Biblioteka Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bieczu pozyskała dotację z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 3 z przeznaczeniem na zakup książek będących nowościami wydawniczymi i niebędących podręcznikami, realizację działań promujących czytelnictwo, zakup elementów wyposażenia wnętrza biblioteki, w szczególności regałów, półek, biurek, szaf, foteli i elementów oświetlenia.

Pozyskana kwota 15000 zł pomoże wzbogacić zasoby książkowe biblioteki i sfinalizować trwający remont pomieszczeń.

{phocagallery view=category|categoryid=453|imageid=8655}

16 listopada to szczególnie ważny moment: szkoły stowarzyszone UNESCO, a więc i biecka Jedynka, obchodzą Międzynarodowy Dzień Tolerancji, ustanowiony przez ONZ w 1995r. właśnie z inicjatywy UNESCO. To święto szacunku, akceptacji i uznania bogactwa różnorodności kultur na świecie. Niech przypomina Wam o tym nasza grafika.

{phocagallery view=category|categoryid=452|imageid=8654}

Jak co roku, 5 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, ustanowiony w rocznicę urodzin Walta Disney'a. Niech stanie się okazją do powspominania bajkowych bohaterów dzieciństwa i wspólnej czytelniczej wycieczki do bajkowego świata. Zapraszamy was do zabawy: czy rozpoznajecie wszystkich bohaterów bajek z naszej grafiki?