Szkoła Podstawowa Nr 1 im. bpa Marcina Kromera w Bieczu, ul. Grodzka 22, 38-340 Biecz, tel. (13) 4471051 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

28.05.2018 r. podczas apelu szkolnego miało miejsce podsumowanie Szkolnego Konkursu Grafiki Komputerowej.

W roku szkolnym 2017/2018 biecka "Jedynka" wzbogaciła się o dwa monitory interaktywne 65-calowe pochodzące z rządowego programu "Aktywna Tablica". Pozyskany sprzęt ICT wykorzystywany jest na bieżąco do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem multimediów.

W kwietniu  uczniowie klas 5 zrealizowali serię lekcji multimedialnych pod opieką nauczyciela informatyki Macieja Mańki. Część lekcji była otwarta dla pozostałych nauczycieli, w tym tych którzy uczestniczą w Międzyszkolnej Sieci Współpracy.

W dniu 16.05.2018 r. odbyło się ostatnie spotkanie międzyszkolnej sieci współpracy, którego celem było podsumowanie pracy sieci.

Najważniejsze problemy poruszane w czasie spotkania:
1. Dzielenie się przykładami dobrych praktyk, scenariuszami zajęć oraz sposobami realizacji programu „Aktywna Tablica”.
2. Analiza osobistych rezultatów, które osiągnęło się dzięki współpracy z innymi nauczycielami w sieci.
3. Ocena głównych aspektów funkcjonowania sieci w wymiarze działań i celów.

Podsumowanie:
W Szkole Podstawowej nr 1 im. Marcina Kromera w Bieczu nauczyciele czynnie włączali się w współpracę z sobą, a także w ramach poszczególnej sieci: przesyłali sobie informacje dotyczące ciekawych aplikacji, ogólnodostępnych zasobów internetu, e- podręczników możliwych do wykorzystania podczas zajęć z uczniami. W zakładce "Publikacje" umieszczono 3 scenariusze lekcji z wykorzystanie interaktywnych monitorów oraz różnego rodzaju materiały dydaktyczne do wykorzystania podczas leckcji. Pozyskany sprzęt ICT został wykorzystany podczas Szkolnego Konkursu Grafiki komputerowej.