mar

Szanowni Rodzice!

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych do dnia 25 marca br. uprzejmie prosimy o przesyłanie dokumentów rekrutacyjnych do oddziału przedszkolnego oraz klasy I SP na adres e-mail szkoły  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Druki do pobrania znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce Rekrutacja.

Dyrekcja SP Nr 1 w Bieczu