paź

Miło nam poinformować, iż nasza szkoła została laureatem konkursu #OSEWyzwanie! organizowanego przez NASK Państwowy Instytut Badawczy. Nagrodą w konkursie jest mobilna pracownia komputerowa złożona z laptopów, która umożliwi korzystanie z nowoczesnych technologii komputerowych podczas każdej lekcji w szkole. Zwycięstwo w konkursie było możliwe dzięki wykonaniu szeregu zadań m.in. wdrożeniu elektronicznych legitymacji szkolnych, zgłoszeniu kandydatury nauczyciela do programu #OSEHero (bohater nowych technologii), udziałowi w tygodniu programowania CodeWeek, a także pracy plastycznej wykonanej przez uczennicę Paulinę Mentel. Suma tych wszystkich działań dała naszej szkole pewne zwycięstwo i nowy sprzęt komputerowy, którego nie możemy się już doczekać (trafi on do szkoły przed końcem roku szkolnego)!

ose3