Czwartego grudnia dzieci z najmłodszych klas Szkoły Podstawowej nr 1 w Bieczu odwiedził Święty Mikołaj, który dla uczniów klasy I b oraz „zerówki” miał wyjątkowy prezent:) Dzieci już od rana nie mogły się doczekać wizyty Mikołaja, co rusz wyglądając przez okno. Przygotowały dla miłego gościa piękne prace plastyczne oraz wiersz.

Święty Mikołaj wręczył uczniom kalendarze adwentowe oraz zaproszenie na wyjazd do kina. Zapobiegliwie o swoich planach poinformował wychowawcę klasy kilka dni wcześniej, więc już w poniedziałek mógł odbyć się klasowy wyjazd do kina w Nowym Sączu na film pt.: ”Dobry dinozaur”. Dzieci o godz. 10:30 zasiadły w nowoczesnej, przestrzennej sali kinowej i w całkowitym skupieniu oglądały animacje o przygodach małego dinozaura, który zaprzyjaźnia się z ludzkim dzieckiem. W drodze powrotnej nie mogło się obyć bez wizyty w McDonald`s.

Święty Mikołaj przesyła podziękowania dla rodziców, którzy niczym dobre elfy wspierają go w przygotowywaniu prezentów dla swoich pociech.

{phocagallery view=category|categoryid=114|limitstart=0|limitcount=0}

mgr Sabina Przybylska