Tuż przed Świętami Wielkiej Nocy, nasi uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej, dzięki wsparciu swoich pań, pani mgr Marty Nowak-Wojtaszuk oraz pani mgr Agaty Pabis-Magiery, przygotowali dla nas uroczy występ. W atmosferę Świąt wprowadziły nas radośnie wyśpiewane piosenki, tradycje i zwyczaje wierszem opisane, wielobarwne stroje dzieci a szczególnie ich wiosenne uśmiechy.

Nie mogło zabraknąć symbolicznego „Śmigus-Dyngus", podczas którego dziewczęta zamiast uciekać, z radością czekały na choćby jedną kroplę wody. Zarówno uczniowie, nauczyciele oraz pani dyrektor z panem dyrektorem złożyliśmy sobie wspólne życzenia spokojnych i wesołych świąt, a tuż po występie wszyscy uczniowie rozeszli się do swoich klas by wspólnie posmakować świątecznej baby. Mamy nadzieję, że świąteczny nastrój oraz życzenia uczniowie zabrali ze sobą do domów, by cieszyć się nimi z rodziną.

{phocagallery view=category|categoryid=140|limitstart=0|limitcount=0}