Jak wiadomo „ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu”. Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bieczu najwyraźniej wzięli sobie do serca tę sentencję, dumnie reprezentując dobre imię swojej szkoły i zaznaczając swój aktywny udział w III bieckim biegu służb mundurowych i nie tylko, który lokalnie ma już swoją tradycję, rangę i swoisty prestiż.

Oprócz grona uczniów bieckiej „Jedynki” aktywnie dopingujących swoich kolegów, mieliśmy też naszych reprezentantów na dystansach biegowych – tu szczególną wytrzymałością i sportową walką wykazali się Adrian Mentel i Karol Pancerz z klasy VA, którzy na dystansie 600 metrów zajęli kolejno II i III miejsce. Serdecznie gratuluję!

{phocagallery view=category|categoryid=241|limitstart=0|limitcount=0}

Autor: mgr Marek Kędzior