W tym roku szkolnym uczniowie klas II, III oraz VI szkoły podstawowej wzięli udział w sesji jesiennej Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego LEON. Od pięciu lat uczniowie chętnie przygotowują się i piszą testy wiadomości i umiejętności z języka angielskiego, dostosowane do ich poziomu. Konkurs odbył się 19 listopada 2018 roku, natomiast wyniki i dyplomy dla uczestników otrzymaliśmy w lutym. Na apelu porządkowym 13 lutego 2019 roku rozdaliśmy dyplomy, drobne upominki i pogratulowaliśmy uczestnikom ich osiągnięć.

Trudność konkursu polegała na trafnym wyborze kilku poprawnych odpowiedzi spośród wszystkich podanych.  Nasi uczniowie na skalę kraju osiagają bardzo wysokie wyniki; w tym roku szkolnym mamy również laureata - to uczennica klasy III Nela Wiecha, która zajęła 9 miejsce. Pozostali uczestnicy również zdobyli wysokie miejsca:

Klaudiusz Stępek - klasa  II miejsce 12

Gabriela Budziak - klasa VI miejsce 17

Dominika Hajduk - klasa VI miejsce 19

Antoni Orlof - klasa III miejsce 21

Maciej Augustyn - klasa VI miejsce 22

Aleksandra Dziedzic - klasa VI miejsce 31

Paweł Antoniw - klasa III miejsce 32

Aleksandra Dykas - klasa VI miejsce 34

Milena Matiaszewska - klasa III miejsce 35

Karol Faber - klasa III miejsce 37

Gratulujemy zapału i chęci do nauki, życząc dalszych sukcesów!

{phocagallery view=category|categoryid=313|limitstart=0|limitcount=0}

Autor: Aneta Gawlik-Niziołek