08
gru

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie”.

W tym roku Święty Mikołaj niestety nie mógł odwiedzić nas osobiście, ale nie zapomniał o naszych najmłodszych dzieciach, które dzielnie się uczą i bawią stacjonarnie. Zostawił nam za to bardzo długi list i obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami. Na ich twarzach malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za prezenty  i do zobaczenia za rok! A Wy byliście w tym roku grzeczni? Odwiedził Was Mikołaj?

 Autor: mgr Agnieszka Wojtarowicz

 

 
2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok