16
lis

Dbałość o wszechstronny rozwój uczniów to jedno z głównych zadań szkoły. Biecka „Jedynka” starając się utrzymać swoją ofertę na najwyższym poziomie organizuje przy współpracy z Małopolskim Szkolnym Związkiem Sportowym zajęcia ogólnorozwojowe z elementami siatkówki dla najmłodszych uczniów z klas I-III oraz ukierunkowane głównie na piłkę siatkową dla starszych dzieci.

Prowadzone od początku roku szkolnego przez Pana Bartłomieje Niemca, Marka Kędziora i Arkadiusza Gomułkę zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem oswajając najmłodszych uczniów z podstawami gier i zabaw sportowych, uczą rzutów, chwytów, podań oraz zdrowej, sportowej rywalizacji. Dwa razy w roku wykonuje się pomiary wagi, wzrostu oraz testy sprawnościowe. W obecnym czasie skończyliśmy I fazę testów sprawnościowych i z powodzeniem realizujemy plan treningów techniki, taktyki i motoryki. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów na zajęcia!!!

 

                                                                               Autorzy: tekst: mgr Marek Kędzior

                                                                                                foto:   mgr Bartłomiej NIemiec

                                                                                                           mgr Arkadiusz Gomułka

                                                                                                           mgr Marek Kędzior

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok