{phocagallery view=category|categoryid=32|imageid=280}     W dniu 7 marca 2014 roku z inicjatywy SU w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Święto Małych i Dużych Kobiet. W dniu poprzedzającym 8 marca chłopcy przygotowali niespodzianki dla wszystkich pracujących w szkole Pań i oczywiście także dla swoich koleżanek.

Obowiązkiem chłopców z każdej klasy było wykonanie ściennej dekoracji gabloty klasowej i z tego zadania wywiązali się prawie ...wzorowo. Wszystkim Paniom męska część SU wręczyła mały słodki upominek z kwiatem, a dla dziewcząt w każdej klasie kolorowe ołówki. Dla koleżanek niespodzianki przygotowali chłopcy w klasach. Uczniowie pięknie wyglądali z kwiatami, wręczali też czekolady, lizaki i inne słodkości. To był miły rewanż za wrześniowy Dzień Chłopaka.

mgr Jolanta Wantuch-Skorupa

{phocagallery view=category|categoryid=32|limitstart=0|limitcount=0}