cze

Międzynarodowy Dzień Dziecka został ustanowiony w 1954 roku przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych dla upowszechniania ideałów i celów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych.  Po raz pierwszy Dzień ten obchodzony był w 1955 r.  W Polsce Międzynarodowy Dzień Dziecka przypada 1- go czerwca.

Z okazji dzisiejszego święta wszystkich dzieci, zapraszamy do obejrzenia animowanego filmiku z życzeniami dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. W tym roku niestety nie możemy świętować wspólnie, dlatego taki mały prezent od nas dla Was Drogie Dzieci.

Wszystkiego najlepszego!!!

Dzień Dziecka. Przedszkolaki oraz klasy I-III(kliknij)