12
gru

To chyba jeden z najlepiej przygotowanych, najsmaczniejszych i ciekawszych w formie konkursów w Gminie Biecz. Tak w skrócie można podsumować Gminny Turniej Ekologiczny organizowany przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie, na którym swą obecność w sposób jakże wyjątkowy zaznaczyli nasi uczniowie z klasy III: JULIA KUCHARKA, NATALIA MALINOWSKA, BARBARA SZKARADEK.

Dzieci pod okiem Pani Agnieszki Stec zajęły I miejsce rywalizując z uczniami klas II i III w przeróżnych konkurencjach sprawdzających zarówno wiedzę z zakresu ekologii i zdrowego trybu życia jak i sprawność fizyczną, która podobnie jak wiedza musiała być na najwyższym poziomie. Dzieci po wspaniałej walce w atmosferze świetnej zabawy przywiozły do szkoły piękne dyplomy i nagrody rzeczowe. W trakcie męczącej rywalizacji uczestnicy mogli posilić się słodką przekąską. To był naprawdę udany turniej. DZIEWCZYNKI...GRATULUJEMY ! ! !

 

 

                                                                                                   Acutorzy: mgr Marek Kędzior, mgr Agnieszka Stec

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok