7 maja w hali sportowej w Bieczu odbył się III Ogólnopolski Turniej Siatkarskich Ośrodków Szkolnych o Puchar Burmistrza Biecza. W turnieju wystartowało sześć drużyn:
SOS Andrychów, SOS Kęty, PG Jadowniki, LKS Bobowa, GKPS Gorlice i organizator turnieju SOS Biecz. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Bieczu. Najpierw drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym" w dwóch grupach. Następnie pierwsze i drugie zespołz grup zagrały w półfinałach: SOS Kęty – LKS Bobowa i SOS Biecz – SOS Andrychów. Wygrane zespoły awansowały do finału turnieju, w którym zagrały SOS Biecz – LKS Bobowa, natomiast o trzey cie miejsce rywalizowały zespoły SOS Kęty – SOS Andrychów.

W finale wygrała drużyna SOS Biecz, a w meczu o trzecie miejsce drużyna SOS Kęty. W meczach półfinałowych i finałowych wzięli udział nauczyciele i uczniowie Gimnazjum Nr 1 w Bieczu, którzy żywiołowo dopingowali swoich kolegów.

Na zakończenie turnieju najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody indywidualne, a zespoły pamiątkowe medale, dyplomy i puchary. Wręczenia wyróżnień i podsumowania rozgrywek dokonali Dyrektor ZS Nr 1 w Bieczu Stanisław Kalisz oraz Sekretarz Gminy Biecz Jan Szkaradek.

Organizacją i prowadzeniem turnieju zajęli się trenerzy SOS Biecz: Bartłomiej Niemiec i Arkadiusz Gomułka oraz Koordynator Sportu Gminy Biecz Jan Grygowicz.

Wyróżnienia indywidulane:

Najlepszy rozgrywający: Adam Gryga - SOS Biecz