W zakończonym 17 lutego br. w Nowym Sączu Finale wojewódzkim Mistrzostw Małopolski Kadetów drużyna UKS Jedynka Biecz wywalczyła piąte miejsce.

W fazie grupowej Finału młodzi siatkarze „Jedynki” ulegli drużynie Hutnika Kraków 1 : 3 oraz 0 : 3 Sparcie Kraków.  W wyniku tych dwóch meczy zajęli trzecie miejsce w grupie, które dało im prawo gry w meczu u piąte miejsce w Województwie. Przeciwnikiem UKS Jedynka Biecz w tym meczu była drużyna Iskierki Krzyż Tarnów.

Mecz lepiej rozpoczęli siatkarze z Tarnowa, którzy wygrali pierwszy set, ale od drugiego seta inicjatywę w grze przejęli zawodnicy „Jedynki” i zwyciężyli w trzech kolejnych partiach. UKS Jedynka Biecz – Iskierka Krzyż Tarnów 3 : 1. Piąte miejsce w Finale Mistrzostw Małopolski Kadetów w piłce siatkowej młodej drużyny. UKS Jedynki Biecz jest bardzo dużym osiągnięciem. Gratulacje należą się zawodnikom i trenerom.