07
gru

Biecka „Jedynka” zawsze stawiała na wszechstronny rozwój swoich uczniów. Dodatkowe treningi i zajęcia sportowe prowadzone są z powodzeniem ku uciesze dzieci. Są jednak momenty, w których nagina się sztywną sportową formułę, a w miejsce solidnego treningu częściej niż zwykle wdziera się dobra zabawa. Tak było w poniedziałek 7 grudnia, gdzie zamiast tradycyjnych treningów siatkarskich oraz zajęć ogólnorozwojowych zorganizowano mikołajkowy turniej gier i zabaw, w którym tak najmłodsi jak i starsi mogli ze sobą rywalizować w jeszcze radośniejszej atmosferze oddając się sportowej zabawie pod okiem trenerów. Starsi rozegrali krótkie mecze siatkówki, w których emocje jak zawsze dawały o sobie znać, młodsi walczyli na polu drużynowych zawodów szybkościowo sprawnościowych. Całej imprezie towarzyszyła mikołajkowa aura, a po walce wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki i dyplomy. To był bardzo udany i pełen pozytywnej energii dzień.

 

 

                                                                                 Autor: mgr Marek Kędzior

                                                                                 foto:   mgr Marek Kędzior

                                                                                            mgr Arkadiusz Gomułka

                                                                                

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok